Samsung Yeni Nesil Bir Şarj Aleti Daha Tasarladı

Blogolik Yazar tarafından 29 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Popüler teknoloji markalarından Samsung, mobil cihazlar için hızlı kablosuz şarj özellikli yeni bir alet daha tasarladı.

Samsung çalışmalarını sürdürüyor. Piyasadaki rakiplerine göre bu konuda oldukça bonkör davranan firma bir süredir özellikle amiral gemilerinde bu özelliği standart haline getirdi. 9 Ağustos’ta tanıtılması beklenen Galaxy Note 9 da şüphesiz kablosuz şarj desteğine sahip olacak. Samsung da bu konuda kullanıcılarına kolaylık sağlamak adına kablosuz şarj cihazlarını geliştirmeye devam ediyor.

Galaxy Note 9‘un tanıtılacağı etkinlikte merakla beklenen bir diğer cihaz şüphesiz Gear S4 ya da diğer adı ile Galaxy Watch Giyilebilir teknoloji ürünlerinin kullanıcılar tarafından oldukça benimsendiği bu günlerde Samsung da bu duruma kayıtsız kalmıyor. Hatta piyasayı domine den Apple Watch’un en büyük rakibi şüphesiz Gear serisi akıllı saatler. Samsung’un söz konusu şarj aletini bu yıl içerisinde piyasaya sürmesine kesin gözüyle bakılıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Yeni Nesil Bir Şarj Aleti Daha Tasarladı" bu yazı 29 Temmuz 2018 tarihinde saat 17:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)