Samsung Telefonlarda Güncelleme Skandalı Yaşanıyor

Blogolik Yazar tarafından 23 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung marka akıllı telefonlarda güncelleme yönünde bazı sıkıntılar meydana geldi.

Öncelikle şunu söyleyelim bu durumdan genellikle Galaxy S8, Galaxy S9 ve Galaxy A kullanıcıları etkilendi ve bu güncelleme sonrasında telefonların siyah ekranda kaldığı, sürekli kapanıp açıldığı hataları alınmaya başlandı. Galaxy S20 ve Galaxy Note kullanıcıları arasında ise bir sorunla karşılaşılmadığı belirtiliyor.

Yaşanan bu sorundan daha fazla kullanıcın etkilenmemesi için otomatik güncellemelerin kapatılması kullanıcılar tarafından öneriliyor. Telefonunuzda otomatik güncelleme seçeneği açıksa lütfen ayarlardan sistem güncelleme seçeneğine girip otomatik güncellemeyi şimdilik kapatın.

Sorunun takvim güncellemesinin yapılmadan son güncellemenin yapılmasından kaynaklandığı belirtiliyor. Konu ile ilgili henüz net bir bilgi yok ama Weibo listelerinde sorunun ciddiyeti tartışılıyor. Lütfen sizde bu haberi okuyorsanız otomatik güncellemenizi Samsung yeni bir güncelleme verene kadar kapatın. Bu şu an için uygulayabileceğiniz tek elle tutulur yöntem gibi gözüküyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Telefonlarda Güncelleme Skandalı Yaşanıyor" bu yazı 23 Mayıs 2020 tarihinde saat 17:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)