Samsung Son Hamleleriyle Büyük Bir Satış Başarısı Yakaladı

Blogolik Yazar tarafından 19 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın en büyük mobil pazarlarından biri olarak kabul edilen Hindistan’da Samsung, son dönemeçte epey önemli işler başardı.

Samsung dolu dizgin ilerliyor. Dünyanın en büyük ikinci pazarı olan Hindistan pazarında Samsung sadece iki ay içinde 2 milyon telefon satışı gerçekleştirdi. Henüz 2019 ikinci çeyrek sonuçları açıklanmadı ama OnePlus ve Samsung‘un pazar paylarını arttırması sonrasında Samsung Hindistan pazarında birinciliği Xiaomi‘den geri almış olabilir.

Samsung Şubat ayında yapılan Mobil dünya Kongresi kapsamında Galaxy A10, Galaxy A20 ve Galaxy A50 tanıtımı yaptı ve bunları hemen satışa sundu. Daha sonra Galaxy A30, Galaxy A70 ve Galaxy A80 tanıtımı da yapan Güney Koreli üreticinin Snapdragon 730 yonga setine sahip Galaxy A90 üzerinde çalıştığı da belirtiliyor. Hindistan pazarında yine satış rekoru kıran Galaxy M serileri de bu rakamlara eklendiğinde bakalım Samsung Xiaomi rekabeti uzak doğuda nasıl sonuçlanacak?

Rekabet her geçen gün artarken kullanıcılar daha da seçici davranmaya başladılar ve bu noktada ayrıntıya pek değer vermeyen Xiaomi gibi üreticiler satış tarafında ciddi bir dar boğaza girmiş gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Son Hamleleriyle Büyük Bir Satış Başarısı Yakaladı" bu yazı 19 Mayıs 2019 tarihinde saat 16:08 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)