Samsung S9 ve S9 Plus İçin Çıkan Yeni Güncellemeyi Yapmayı Unutmayın!

Blogolik Yazar tarafından 13 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus isimli iki akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi paylaşıyor. Peki güncelleme ne işe yarayacak? İşte detaylar…

Samsung, eylül güncellemesini ardı ardına yeni telefonlarla buluşturuyor. Kısa süre önce Galaxy Note 9 ve Note 8 için başlayan güncelleme şu sıralar Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus kullanıcılarıyla buluşuyor.

Eylül ayı güncellemesi Galaxy Note 8 için kamera tarafında önemli gelişmeler içerirken, S9 modeller için yayınlanan güncellemenin ayrıntısına baktığımızda güvenlik düzeltmeleri göze çarpıyor. Yeni güncellemeyle Samsung on sekiz, Google ise dokuz yüksek ve orta riskli güvenlik açığını kapatıyor.

Sistem kararlılığı ve önemli düzeltmeler/ geliştirmeler içeren güncellemeyi dilerseniz telefonunuzda “Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir” yolunu izleyerek sorgulatabilirsiniz. Bu adımı yalnızca bu güncelleme için değil, telefon için çıkan diğer güncellemeler için de kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung S9 ve S9 Plus İçin Çıkan Yeni Güncellemeyi Yapmayı Unutmayın!" bu yazı 13 Eylül 2018 tarihinde saat 23:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)