Samsung s7 Modeli Ve Türkiye Satış Fiyatı

Blogolik Yazar tarafından 9 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Samsung s7 Modeli Ve Türkiye Satış Fiyatı

Merhaba arkadaşlar sizin için son çıkan cep telefonlarını incelemeye devam ediyoruz. Bugün sizler için Samsung modelinin en yeni telefonu olan  Galaxy S7 ve S7 edge’in Türkiye de ki satış fiyatları nihayet belli oldu. Bakalım Galaxy S7 ve S7 edge’in Türkiye fiyatları ne kadar?

Oldukça iddalı cep telefonları ile piyasayı kavurmaya gelen Samsung özellikle İphone modelleri ile son yıllarda yarış içerisine olduğundan daha iddalı modeller çıkarmaya çalışıyor.Özellik olarak da çok çeşitliliğe sahip Galaxy S7 ve S7 edge, 9 Mart itibariyle Türkiye’de özel olarak tanıtımı yapılacak. Ve bugünden sonra ülkemizde satışta olacak.

Galaxy S7 ve S7 edge’in Türkiye fiyatı!
Bugün gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S7 ve S7 edge’in Türkiye’de sahip olacakları fiyatlar şu şekilde;
Galaxy S7 (32 GB); 2.799 TL
Galaxy S7 edge (32 GB); 3.299 TL
Bu fiyatlar resmileşmiş kesin fiyatlardır bu fiyatların üzerinde cihaz sakın almayın.Çok yakında bir çok firmada bu cep telefonlarını göreceksiniz zaten.

5 sene önce yazılmıştır.
"Samsung s7 Modeli Ve Türkiye Satış Fiyatı" bu yazı 9 Mart 2016 tarihinde saat 20:45 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 190 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)