Samsung S10 Modelinde Oldukça Güçlü Bir Batarya Kullanabilir!

Blogolik Yazar tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy S serisi ile ilgili yaşanan son gelişmeler, yakında kendisini gösterecek olan yeni Samsung Galaxy S10 modelinin güçlü bir batarya ile geleceğini gösteriyor.

Galaxy S7 , Galaxy S8 ve Galaxy S9 serilerinde pil kapasitelerini yeterli miktarda artırmadığı gerekçesiyle eleştirilen hedefinde olan Samsung, Galaxy S10 serisine gelindiğinde pil tarafında kayda değer bir kapasite artırımı gerçekleştirecek. Samsung pil tarafındaki gelişiminin ipuçlarını aslında Galaxy Note 9 ile vermişti.

Yayınlanan bilgilere göre Galaxy S10’da 3.500 mAh, Galaxy S10 Plus’ta ise 4.000 mAh büyüklüğünde piller kullanılacak. Galaxy S10 geçen yıl tanıtılan Galaxy S9 Plus; Galaxy S10 Plus ise Note 9 ile aynı pillere sahip görünüyor.

Galaxy S10 Lite’ın 3.100 mAh büyüklüğündeki pili nispeten küçük görünebilir, ancak unutulmamalıdır ki telefon hem verimli bir işlemciye hem de daha düşük çözünürlüklü (Full HD +) bir ekran taşıyacak. Bakalım bu kez nasıl bir Galaxy S modeliyle karşılaşacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung S10 Modelinde Oldukça Güçlü Bir Batarya Kullanabilir!" bu yazı 5 Ocak 2019 tarihinde saat 15:55 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)