Samsung Root Rehberi

Blogolik Yazar tarafından 29 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Root Rehberi

Bu yazıda Samsung marka cihazlarda root hakkındaki tüm bilgileri edinebilirsiniz. Root (yani Türkçe karşılığı kök izni) yetkisi vermek cihazını bütünüyle garanti kapsamından çıkarır. Yani cihazınızda bir sorun oluşması durumunda garantiye gönderdiğinizde size yardımda bulunmayacaklardır. Cihazınıza root attıktan sonra bazı faydalarını ve zararlarını görebilirsiniz. İlk zarardan başlayacak olursak ana menünüze saçma Çince programlar gelebilir. İlk bakışta virüslü olarak algılanan bu programlar aslında sanıldığı gibi değildir. Yalnızca root attığınız programın yan sürümüdür.

Root attıktan sonra göreceğiniz başka bir zarar, tüm yetki sizde olduğu için virüs programlarının devre dışı olmasıdır. Bu da bilmediğiniz uygulamalardan virüs gelmesine yol açar. Getireceği faydalara gelecek olursak da cihazınızın özelliklerinin tümünü değiştirebilirsiniz. Göreceğiniz başka bir fayda ise ücretli Android içerikleri ücretsiz bir şekle sokabilirsiniz. Öte yandan bilmeniz gerekenlerden bir tanesi ise root işlemi bazen cihazınıza ısınma gibi teknik sorunlar yaşatabilir. İllegalist içerik ve amaçlara uygun tasarlanan yazılım olduğu için illegal işlerinizde kullanmanızda sorun teşkil etmeyecektir. Tabii ki de tüm iş sizde bitiyor olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Root Rehberi" bu yazı 29 Eylül 2016 tarihinde saat 01:31 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)