Samsung PlayGalaxy Link Hakkında Yeni Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 28 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, PlayGalaxy Link ile ilgili olarak yeni bir fırsat sunuyor. İşte ayrıntılar…

Samsung’un Steam ve Google Stadia servislerine rakip olarak geliştirmeye başladığı ve geçtiğimiz yaz aylarında tanıtılmıştı. Kullanıcıların oyunları bilgisayarlarından akıllı telefonlarına 4G ya da 5G bağlantı ile aktarabilecekleri ve uzaktan oynamalarını sağlıyor. Şimdilik belli ülkelerde kullanılan PlayGalaxy Link şimdilik sadece Kanada, Fransa, İtalya, Hollanda, Avustralya, Rusya, Singapur, Güney Kore, ABD ve İngiltere’de kullanıma sunulmuştu. Samsung’un oyun odaklı akış servisi, gelişmeye devam ediyor. Beta programı geçtiğimiz aylarda başlayan servis aralık ayında pek çok Galaxy modelinde kullanılabilecek.

Samsung’un şimdilik sadece Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 modellerinde test ettiği servis artık Galaxy Fold, Galaxy A90, Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 modellerinde de kullanılanabilecek. Samsung’un akış servisinin beta sürümü şimdilik Google Play Store’da ve Windows platformunda bulunuyor.

Kullanıcıların PlayGalaxy Link servisini kullanabilmesi için PC özelliklerinin minimum 8 GB RAM, en az bir Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon 550 ve bir Intel Core i5 işlemci özelliklerine sahip olması gerekiyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung PlayGalaxy Link Hakkında Yeni Gelişme" bu yazı 28 Kasım 2019 tarihinde saat 22:40 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)