Samsung Note 9’da Pil Konusunda Yine Sınırları Zorlayacak

Blogolik Yazar tarafından 22 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Note serisi üzerinde çalışmalarını sürdüren Samsung, Galaxy Note 9’da devasa bir batarya kullanmaya kararlı.

Galaxy Note 9 pil kapasitesi artık kesinlik kazandı. Galaxy Note 7’de pil kaynaklı yaşanan patlamalarından ardından Note serisi modellerde pil kapasitesini bir miktar küçülten Samsung, Note 9 ile birlikte gözünü karartmışa benziyor.

Brezilya Ulusal Telekomünikasyon Ajansı tarafından yayımlanana bir belge Galaxy Note 9’da 4.000 mAh büyüklüğünde bir pil kullanılacağını doğruladı. Samsung, Galaxy Note 8’de 3.300 mAh büyüklüğünde bir pil kullanıyor. Benzer boyut ve kasa ebatlarına rağmen Note 9’da pilin hatırı sayılır bir seviyede büyüdüğünü göreceğiz. Galaxy Note 9’u test eden tanınmış editör Eldar Murtazin’e göre Note 9’da maksimum parlaklıkta 25 saat kesintisiz video izlenebilecek.

Hatırlarsanız Note serisinde batarya patlamaları son zamanlarda epey can sıkmıştı. Samsung bu yüzden batarya hususuna ekstra dikkat etmek zorunda. Yapacağı yanlış bir hareket akıllı telefon pazarında kalıcı bir hasar almasına neden olabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Note 9’da Pil Konusunda Yine Sınırları Zorlayacak" bu yazı 22 Temmuz 2018 tarihinde saat 18:57 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)