Samsung İki Telefonuna Daha Güncelleme Yayınladı

Blogolik Yazar tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Android güncellemeleri hususunda titiz davranmaya çalışan Samsung, iki akıllı telefon modeli için yeni yazılım güncellemesini paylaştı.

Eğer Galaxy A51 cihazına sahipseniz, şirket sizler için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, Aralık 2019 güvenlik yaması, kamera iyileştirme ve gelişmiş kararlılık ile geliyor.Dahası, bu cihaz için yayınlanan ilk güncelleme ve Android 10‘a sahip.

Güncelleme global olarak OTA ile yayınlandı. Ayrıca ASL6 yapı numarasına sahip ve yaklaşık 223.98 MB boyuttadır. Güncellemenin değişiklik listesi aşağıdaki gibidir.

Yenilikler:
• Cihazınızın güvenliği artırıldı.
• Kameranın kararlılığı artırıldı.

Öte yandan,şirketin eski amiral gemisi S7′de İngiltere de yeni bir güncelleme aldı. İlginç olan şu ki, cihaz 3 yaşında Android 9 Pie’ye sahip ve hala 2020 Ocak yamasını alabiliyor.

Galaxy S7 nin bu güncellemesi, birkaç hata düzeltmesi, yeni geliştirilmiş özellikler cihaz kararlılığı ve geliştirmeler içeriyor. ETA7 yapı numarasına sahip ve 49,28 MB boyutundadır. Resmi değişiklikler aşağıdaki gibidir.

Yenilikler:
– Cihaz kararlılığı geliştirmeleri, hata düzeltmeleri.
– Yeni ve / veya gelişmiş özellikler.
– Performansta daha fazla gelişme.

Eğer bu iki telefondan birine sahipseniz yayınlanan güncellemeleri muhakkak edinmenizi tavsiye ediyoruz.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung İki Telefonuna Daha Güncelleme Yayınladı" bu yazı 7 Şubat 2020 tarihinde saat 10:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)