Samsung İki Telefona Birden Güncelleme Yayınladı

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung markası Galaxy serisinden iki akıllı telefona birden güvenlik güncellemesi yayınladı. Bunlar Galaxy A9 2018 ve J7 Pro…

Samsung, Polonya, İtalya ve diğer bazı pazarlarda Galaxy A9 (2018) için yeni bir güncelleme dağıtmaya başladı. A920FXXU2BSFB yapı numarasını taşıyan güncelleme en yeni güvenlik düzeltmelerine ek olarak kamera dengesini artırıyor ve Dijital Refah özelliğini telefona getiriyor.

GalaxyJ7 Pro için de güncelleme bazı ülkelerde başlamış durumda. J730GDXU6CSF5 yapı numarasını taşıyan güncelleme güvenlik düzeltmelerinin yanında sistem kararlılığı getiriyor.

Henüz başlayan güncellemenin kademeli olarak yaygınlaştığını hatırlatalım. Galaxy A9 2018 ya da Galaxy J7 Pro telefonlardan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Güncellemeleri en kısa sürede edinmenizi tavsiye ediyoruz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung İki Telefona Birden Güncelleme Yayınladı" bu yazı 13 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)