Samsung Gear Sport İsimli Yeni Bir Akıllı Saat Çıkarıyor

Blogolik Yazar tarafından 10 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Çok yakında Gear Sport isimli yeni Samsung akıllı saatleri piyasaya sürülecek.

Birkaç hafta önce, Samsung‘un “Pulse” kodun adını taşıyan yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı bildirildi. Bu akıllı saat muhtemelen yeni nesil Gear Sport akıllı saat olacak. Galaxy Sport ismiyle çıkış yapmasını beklediğimiz akıllı saatin ilk görüntüleri popüler sızıntı kaynağı @OnLeaks tarafından yayınlandı.

Selefi gibi 1.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak akıllı saatin siyah, yeşil, gümüş ve pembe altın renkler çıkış yapacağı konuşuluyor. Bakıldığı zaman Galaxy Sport’un daha önceki Samsung akıllı saatlerden belirgin bir tasarım farkı sunduğunu söyleyebiliriz. Daha yumuşak çerçevelere sahip olan saatte yine döndürülebilir bir halka göreceğiz. Bixby desteği içerecek akıllı saat Galaxy S10 serisi ile birlikte tanıtılacak. Bakalım yeni Samsung akıllı saatleri tutulacak mı?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Gear Sport İsimli Yeni Bir Akıllı Saat Çıkarıyor" bu yazı 10 Ocak 2019 tarihinde saat 19:32 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)