Samsung Galaxy S7 Edge Konsept Videosu

denizli tarafından 29 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy serisi için piyasaya çıkarması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için internet üzerinde çıkan sızıntı bilgi haberi sayısı çok fazla hale gelmişken, karşımıza mükemmel bir konsept tasarım videosu çıktı.

Jermaine Smit isimli bir kişinin hazırladığı Galaxy S7 Edge konsept tasarım videosunu izlemeye başladığınızda Samsung’un kendi tanıtım videosu olarak düşünebilirsiniz ancak değil. Son derece profesyonel olarak hazırlanan videoda Galaxy S7 Edge için pek çok ayrıntı veriliyor fakat bunların gerçek olup olmadıkları daha net değil.

4 değişik renk ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy S7 Edge için 5.5 inç’lik Curved QHD Süper AMOLED ekran kullanılmış. Son derece şık duran aletin tasarımı ise Galaxy S6’ya göre daha farklı. 12 megapiksellik Britecell kameraya sahip olan Galaxy S7 Edge, 8 megapiksellik de ön kameraya sahip.

Yalnızca beklenilen tasarımları hayal edebilmek emeliyle geliştirilen bu konsept tasarımdaki Galaxy S7 Edge birebir aynı şekilde piyasaya sürülse sanırım meblağ. Lafı çok fazla uzatmadan sizlerle Galaxy S7 Edge için hazırlanmış video ile başbaşa bırakıyorum. Alttaki videonun hemen altında yeniden aynı kişinin Galaxy S7 için hazırlamış olduğu bir konsept tanıtım videosu daha bulunuyor. Her iki videoyu da izleyerek Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Galaxy S7 Edge Konsept Videosu" bu yazı 29 Aralık 2015 tarihinde saat 23:47 sularında "Cep Telefonları,Genel,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 128 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)