Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Türkiye İndirilebilir

denizli tarafından 8 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ülkemizdeki Galaxy S5 kullanıcıları, Note 3 ve Galaxy S4’e gelen Android Lollipop güncellemeleriyle ‘bize neden sıra bir türlü gelmedi’ diye düşünürken sevindirici haber geldi. Samsung Türkiye, sosyal medya sayfalarında Galaxy S5 kullanıcılarını mutlu edecek haberi duyurdu.

Samsung Türkiye ekibi, Facebook resmi sayfalarından Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Türkiye için geldiğini resmen paylaştı.

Bu güncellemeyle beraber artık telefonların ara yüzünde bazı değişiklikler yapılabiliyor. Bildirimler kilit ekranında görülebilir hale geliyor ve son kullanılan uygulamalar menüsü de görsel anlamda yenilenmiş oluyor. Kısaca Galaxy S5 kullanıcılarının beklediklerine değecek yenilikler artık telefonlarında olacak.

Sizlerde hemen cihazınızı android 5.0 agüncelleyip bu güncellemeden faydalanabilirsiniz.

Tüm bu geliştirme ve iyileştirmeleri görmek için, cihazınızın yazılım güncelleme bölümüne girerek Android’in son versiyonunu cihazınıza yükleyebilirsiniz. Türkiye’de Galaxy S5 kullanıcıları tarafından beklenen bir süredir beklenen güncellemenin getirdiği heyecan twitter sayfalarında hızla paylaşıldı.

6 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Türkiye İndirilebilir" bu yazı 8 Şubat 2015 tarihinde saat 11:37 sularında "Cep Telefonları,Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 104 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)