Samsung Galaxy Note 8 Tanıtımı

denizli tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy Note 8 Tanıtımı resmi olarak Eylül ayında Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2017 Telekomünikasyon Fuarı’nda tanıtılması beklenen yeni Samsung Galaxy Note 8, HTML5Test’in veritabanında çalışır halde gündeme geldi.

Samsung, resmi model numarası SM- N950F olan Galaxy Note 8 cihazının resmi tanıtımından önce cihazı test ederken, çalışır haldeki cihazın test aşaması HTML5Test veritabanında gün yüzüne çıktı. Android 7.1.1 yüklü halde çalışan telefon, Samsung Internet 5.2 web tarayıcısını çalıştırırken test edildi. Ayrıca test sonucunda cihazın 555 puan üzerinden 488 puan aldığı saptandı.

Tasarım olarak – S Pen hariç – Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile aynı çizgileri taşıması beklenen cihazın 6.3 inç Sonsuz Ekran ve Snapdragon 836 veya Exynos 8895 işlemciye sahip olacağı tahmin ediliyor. 12MP ve 13MP olmak üzere çift kamera ile donatılan Galaxy Note 8’in arka kamerası 8MP olacak. Samsung’un yeni cihazı için ekran-içi parmak izi okuyucu özelliğinin pas geçildiği de konuşulanlar arasında. 1-6 Eylül arasında düzenlenecek olan IFA 2017 etkinliğinde yeni Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili tüm detayların kesinlik kazanması bekleniyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Galaxy Note 8 Tanıtımı" bu yazı 15 Haziran 2017 tarihinde saat 23:02 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)