Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri

Blogolik Yazar tarafından 30 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri
Samsung Phablet segmentin de yarışacak niteliğe sahip cep telefonu Samsung Galaxy Note 5 büyük bir ustalıkla hazırlanıp piyasaya sunuldu. Samsung telefon modelleri son yıllarda oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve eski Nokia modellerinin yerini almıştır günümüzde. Iphone modeli ile rekabet içerisinde olan ve bu sektörde söz sahibi olan Samsung yeni modeli Samsung Galaxy Note 5 i satışa sundu. Oldukça iyi özelliklere sahip cep telefonu Galaxy 2, Galaxy 3 modellerinden sonra yeni trend Samsung Galaxy Note 5 serisini tamamaladı.

Galaxy Note 5 ekran özelliklerine göz atacak olursak 5.7 inch büyüklük 2K çözünürlük Süper amoled ekran ve 515 ppi piksel oranına sahip güzel bir telefon modeli sizler beklemektedir.Modelde ayrıca 4 gigabyte ram ve 32 GB dahili hafıza yer almaktadır. Ayrıca yedek hafıza da kullanabilirsiniz bu da 24 gigabyte olacaktır. Ayrıca Micro SD kart desteği bulunmayan Galaxy Note 5 64 Gigabyte depolama özelliğine sahip olacak.

Galaxy Note 5 kamera özelliğine göz atacak olursak model kamerası ile de bir çok kişinin beğenisini kazanacak. 16 megapiksel çözünürlüğü ve yeni bir özelliği ile sizlerin karşısına çıkıyor. Ön kamerası da oldukça iyi çekim yapan modeli sizlerde çok tutacaksınız. (5.5 megapiksel çözünürlükte)

5 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri" bu yazı 30 Mart 2016 tarihinde saat 20:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 185 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)