Samsung Galaxy Note 4 – 3 Eylülde

denizli tarafından 6 Ağustos 2014 tarihinde yazılmıştır.

samsunggalaxynote4

Samsung firmasının sevilen serilerinden olan Galaxy Note ailesinin yeni üyesi Galaxy Note 4, 3 Eylül’de düzenlenecek olan Unpacked 2014 etkinliğinde duyurulacak.

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un orta segmente yönelik yeni cihazı Galaxy Alpha hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Samsung, bu sefer sevilen serilerinden olan Galaxy Note ailesi için duyuru yapmaya hazırlanıyor.

3 Eylül’de New York, Berlin ve Pekin‘de düzenlenecek olan Unpacked 2014 etkinliğinde duyurulacağı belirtilen Galaxy Note 4, böylece iPhone 6 duyurusundan kısa bir süre önce tanıtılmış olacak.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde LG, G3 ailesi yeni üyesi G3 Stylus‘un duyurusunu yapmıştı. Galaxy Note serisine alternatif olacağı düşünülen bu cihaz Galaxy Note 4 için ciddi bir rakip olur mu bilinmiyor. Ancak özellikle uygun fiyatı ile tercih edilen cihazlar arasındaki yerini alacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Unpacked 2014 etkinliğinde elbette ki sadece Galaxy Note 4 tanıtılmayacak. Tahminler, gün yüzüne çıkmamış başka cihazlarında tanıtılacağı yönünde. Bunlardan birisi de Samsung Gear VR olacak gibi.

Merakla beklediğimiz etkinlikte, bakalım hangi ürünlerin duyurusu yapılacak. Bekleyip, göreceğiz.

6 sene önce yazılmıştır.
"Samsung Galaxy Note 4 – 3 Eylülde" bu yazı 6 Ağustos 2014 tarihinde saat 21:36 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 182 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)