Samsung Galaxy A71 ve A91’e Android 10 Güncellemesi Gelecek

Blogolik Yazar tarafından 30 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un A71 ve A91 modellerine Android güncellemesi paylaşacağı ortaya çıktı.

Samsung’un yeni Galaxy A serisi telefonları hakkında artık daha fazla bilgiye sahibiz. GalaxyClub sitesine göre Galaxy A91 (SM-A915F) ve GalaxyA71 (SM-A715F) modelleri Avrupa pazarında boy gösterecek. İlginç olan gelişme ise her iki telefon Android 10 sürümüyle çıkış yapacak olması.

Samsung’un önceki yıllara ait güncelleme politikasına göz attığımızda en güncel Android versiyon, önce tepe modellerine aktırılıyor, daha sonra yeni telefonlarda kullanıma sunuluyor. Ancak bu durum A71 ve A91 için değişeceğe benziyor.

Sözünü ettiğimiz telefonların çıkış tarihi için şu an için iki iddia ortaya atılıyor. Kaynaklardan birine göre A71 ve A91 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasada olacak. Hintli bazı kaynaklar ise Galaxy A91’in çok yakında tanıtılacağı görüşünü savunuyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Galaxy A71 ve A91’e Android 10 Güncellemesi Gelecek" bu yazı 30 Ağustos 2019 tarihinde saat 08:32 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)