Samsung Galaxy A Serisine İlişkin Kritik Bir Karar Aldı

Blogolik Yazar tarafından 10 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın önde gelen telefon geliştiricilerinden Samsung, Galaxy A serisi ile ilgili önemli bir karar aldı. İşte ayrıntılar…

Samsung son dönemde üç ve dört arka kameralı Galaxy A telefonlarla seri daha iddialı bir hale getirdi. Ancak fiyatlar hala yüksek. Firmanın yeni hamlesi ise maliyetleri önemli ölçüde azaltıp daha rekabetçi bir seri oluşturacağını gösteriyor.

Galaxy A6s’i Çinli Wintech firmasına ürettirerek maliyetleri düşüren Samsung şimdi de seride LCD ekran kullanmaya hazırlanıyor. Galaxy A serisinde başında beri Super AMOLED ekran kullanılıyor. Üstelik Samsung, Galaxy S serisindeki bazı gelişmeleri de bir yıl sonra A serisine sunuyor.

Güney Kore medya kuruluşu ETNews, Samsung’un 2019’da Galaxy A serisinde LCD ekran kullanılacağını onaylıyor. Galaxy A50 ve A60 LCD ekranla çıkış yapacak ilk telefonlar olacaklar. Samsung seri içerisinde AMOLED ekranlı telefonlar da sunmaya devam edecek ancak odak noktası LCD ekran olacak gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Galaxy A Serisine İlişkin Kritik Bir Karar Aldı" bu yazı 10 Kasım 2018 tarihinde saat 21:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)