Samsung Galaxy Note 10 Lite Yeni Bir Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 19 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung şirketi Galaxy Note 10 Lite telefonuna yönelik olarak yeni güncellemesini yayınladı. İşte detaylar…

Güney Koreli teknoloji devi, hatırlayacaksınız, geçtiğimiz aylarda Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite modelini piyasaya sürdü. Hemen ardından Samsung, bu iki cihazına da yeni bir güncelleme yolladı ve bazı eksiklikleri giderdi. Geçtiğimiz günlerde Avrupa pazarına da giren Note 10 Lite bugün aldığı yeni bir güncelleme ile tekrardan gündeme oturdu. Sammobile’nin verilerine göre güncelleme cihaza One UI 2.1’in özelliklerini getiriyor. Yani bugünden itibaren Note 10 Lite, S20‘nin tüm özelliklerine sahip olabilecek.

Note 10 Lite için N770FXXU2BTD4 yapı numarasına sahip olan bu güncelleme Nisan 2020 güvenlik yaması ve OneUI 2.1‘in tüm yeniliklerini de beraberinde getiriyor. Bildiğiniz üzere OneUI 2.1 arayüzü Galaxy S20 serisiyle birlikte piyasaya sürüldü. Bu yeni arayüz diğer cihazlara da ilerleyen günlerde kademeli olarak gelecektir. Hatırlayacaksınız, OneUI 2.1 güncellemesi ile cihazlarımıza Single Take ve videolar için Pro mod özelliği geliyordu. Ayrıca buna ek olarak, Filtreler, Selfie Tonu, müzik share uygulaması ve Samsung klavye için bazı yeniliklerde bu güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Güncelleme politikasında son zamanlarda iyi işler yapan Samsung, kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Hatırlayacaksınız Güney Koreli şirket son 1,2 aydır orta segment cihazlarını Android 10 güncellemesine kavuşturmakla meşgul ve artık bu işin sonuna gelmek üzere. Bu da önemli bir başarı olarak gösterilebilir.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Galaxy Note 10 Lite Yeni Bir Güncelleme Aldı" bu yazı 19 Nisan 2020 tarihinde saat 09:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)