Samsung Bu Kez de Galaxy Z İle Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 20 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy Z isimli yeni bir seri üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarında katlanabilir telefonlar ile tam bir yıl önce tanıştık. Bu süreçte geçen zaman içinde yaşananları ve hem Galaxy Fold hem de Mate X serilerinin bir türlü satışa sunulamamasını da sizlere oldukça güzel bir şekilde anlattık. Bu yıl Mobil Dünya Kongresi ile birlikte görünen o ki; ikinci nesil katlanabilir ekranlı telefonlar ile tanışacağız. Biz Samsung’un Motorola RAZR serisi gibi katlanabilir ekranlı bir telefon ile karşımıza çıkacağını ve adının da Galaxy Fold 2 olacağının haberlerini yaparken Samsung Galaxy Z adı verilen oldukça uçuk ve inanılmaz bir tasarım ortaya çıktı.

XDA Developers kaynağının genel yayın yönetmeni Max Weinbach bugün bir görsel paylaştı ve telefonun nasıl bir tasarım bize sunacağını gözler önüne serdi. Görsel gerçek olabilir mi? Bilemiyoruz ama bu tasarımın da ilk nesil Galaxy Fold gibi oldukça kullanışsız olacağının yorumunu rahatlıkla yapabiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung Bu Kez de Galaxy Z İle Geliyor" bu yazı 20 Ocak 2020 tarihinde saat 10:31 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)