Samsung A Serisi Modeller Ne Zaman Çıkacak?

Blogolik Yazar tarafından 7 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy A serisinin yeni akıllı telefonları heyecanla bekleniyor. İşte seriye dair son gelişmeler…

Ülkede yayın yapan bir siteye göre telefonlar mart ayı içerisinde Hindistan’da çıkış yapacak. Samsung’un Galaxy M serisinde olduğu gibi yeni nesil Galaxy A telefonları da rekabetçi bir fiyattan satışa sunacak.

Galaxy A serisi telefonların tümünde Super AMOLED ekran kullanılacak. Telefonların yazılım biriminde ise Android 9 Pie olacak. Site ayrıca GalaxyA10’un 118 $’dan satışa sunulacağının altını çiziyor. Bakıldığı zaman fiyatın oldukça rekabetçi olduğunu söyleyebiliriz.

Bütçe dostu fiyatlardan kullanıcılarla buluşacak Galaxy M hem de Galaxy A serisi telefonlarla birlikte Samsung liderliği kaybettiği Hindistan pazarında koltuğu geri alabilir. Son olarak Galaxy M serisi telefonların Türkiye’de de satışa sunulacağını hatırlatalım. Ancak tarih şu an için belli değil. Önümüzdeki günlerde tarihin de açıklanması bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Samsung A Serisi Modeller Ne Zaman Çıkacak?" bu yazı 7 Şubat 2019 tarihinde saat 12:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)