Sahte Şarj Aleti Nasıl Anlaşılır

Blogolik Yazar tarafından 6 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Sahte Şarj Aleti Nasıl Anlaşılır

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere sahte şarj aletleri nasıl anlaşılır bilgi vereceğiz. Bildiğiniz gibi telefon modellerinin çok fazla olması ve her gün yeni modellerin piyasaya sürülmesi bu sektörün yan sanayesini de oldukça hareketlendirdi. Özellikle korsan ürün üretenler büyük markalara ait şarj aletlerinin de kopyalarını yaparak sizlere orjinal diye satmakta ve haksız kazanç elde etmektedirler. Üstelik aldığınız bu şarj cihazları telefonlarınıza da zarar vermekte ve bataryalarınızın kısa sürede bozulmasını sağlamaktadır.

Orjinal samsung şarj aleti nasıl anlaşılır, İphone şarj aleti orjinal mi nasıl anlaşılır, Şarj aletinin orjinal olduğu nasıl anlaşılır hep birlikte göz atalım. Kullandığınız şarj aletlerini birebir kopyaladıkları için anlamanız biraz zor olabilir. Bunu anlamanın ilk yolu almadan önce internet üzerinden orjinal fiyatına göz atmak. Çakmalar genelde daha ucuz olmaktadır.
sahte-sarj-aletleri-nasil-ayirt-edilir1

Örnek resimde göreceğiniz gibi SAMSUNG yazısında genellikle sahte şarj aletlerinde “A” harfi kalın olmakta ve orijinal yazıya göre renk biraz daha belirgin.

5 sene önce yazılmıştır.
"Sahte Şarj Aleti Nasıl Anlaşılır" bu yazı 6 Mart 2016 tarihinde saat 17:29 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 174 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)