Sağ Salim 3 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Blogolik Yazar tarafından 16 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.

Sağ Salim 3 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Vizyona giren ilk 2 bölümü ile büyük beğeni toplayan ve en çok izlenen komedi filmlerinden biri olan Sağ Salim seyircisini çok bekletmeden üçüncü bölümü ile vizyona girdi. Nerdeyse rekor sayıda beğeni toplayan film sizleri gene kahkaha ve komedi alemine yolculuğa çıkaracak.

Sağ Salim 3 Yönetmeni Kim?

Ersoy Güler’in yönetmeni olduğu Sağ Salim 3 filmi Gülen Adam Film yapımcılığı ile hayat bulmuştur. Sağ Salim 3 filminin senaryo yazarlığını da Ersoy Güler üstlenmiştir.

Sağ Salim 3 Filmi Nerede Çekilmiştir?

Sağ Salim 3 filmi Türkiye’nin en güzel tatil bölgelerinden olan Dalaman, Marmaris ve Patara gibi yerlerde çekilmiştir. Serinin ikinci filmi Kastamonu’da çekildikten sonra çoğu kişi tarafından en çok tercih edilen yer olması, filmin çekildiği diğer bölgeleri de tercih edilen yerler sırasında zirvelere taşıyor.

Sağ Salim 3 Oyuncuları Kimlerdir?

Sağ Salim 3 filminin oyuncu kadrosuna Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Ayçin İnci, Tuvana Türkay, Lale Başar gibi isimler eşlik etmekte. Sizlere izleyerek zevk alacağınız, izlemeğe doyamayacağınız bir film sunmak için oyuncu ekibi tüm profesyonelliklerini sergilemiş.

Sağ Salim 3 Filminin Konusu Nedir?

Sağ Salim 3 filmi baş karakteri canlandıran Burçin Bildik ve hapis mahkumlarından birini canlandıran Ufuk Özkan’ın filmde yaşadıkları komik ve tatsız olaylar üzerine kurulu. Kaza sonrası bir birine kelepçe ile bağlı olan iki kişinin karşılarına çıkan maceralar sizi gülmekten durduramayacak. Filmde öne çıkan goril ise tam kahkahanın ortasında.

2 sene önce yazılmıştır.
"Sağ Salim 3 Ne Zaman Vizyona Giriyor?" bu yazı 16 Kasım 2016 tarihinde saat 22:33 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2.882 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)