Sadece 3.3 İnç Ekranlı Akıllı Telefon Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 11 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefonlar günümüzde giderek daha büyük bir ekrana sahip oluyor. Ancak Palm tam aksine çok ufak ekranlı bir telefonla gelecek.

TCL görünüşe bakılırsa firmayı küllerinden doğurmak istiyor. Android Police sitesinde yer alan habere göre TCL, Palm markasını taşıyan 3.3 inç büyüklüğünde bir telefon hazırlıyor. Şu sıralar Android ekosisteminde 5 inçin altında telefona rastlamak neredeyse imkansız.

Kaynağa göre telefonda 3.3 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü LCD ekran yer alacak. Telefona sekiz çekirdekli Snapdragon 435 işlemcisi güç verecek. 3GB RAM ve 32GB dahili depolamanın eşlik edeceği telefon Androd 8.1 Oreo sürümüyle çıkış yapacak ve içerisinde 800 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak. Ürünün ülkemizde satışa sunulması beklenmiyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sadece 3.3 İnç Ekranlı Akıllı Telefon Geliyor" bu yazı 11 Ağustos 2018 tarihinde saat 16:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)