Sadakat Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Sadakat Film Fragmanı izle
Türk filmleri birbiri ardına vizyona girmeye devam ediyor. 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Sadakat filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Haldun Boysan , Ayfer Dönmez , Sefa Zengin , Melih Selçuk , Ahmet Saraçoğlu paylaştığı ve yönetmenliğini Kamil Koç yaptığı Sadakat adlı filminde bir berberin ve 3 ayrı karakterin hayat mücadelesi anlatılıyor. Dram tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Sadakat Film Konusu
Filmde bir berber olan Salih’in ve çevresindeki insanların acı dolu hayatları anlatılıyor. Salih’in işlettiği berberde çoğunlukta geçen filmde berberinde aslında Salih’in üzerine olmadığını öğrenmesi üzerine daha farklı bir boyut alıyor. Asfalt Çiçekleri filmiyle izleyiciyle buluşan Kamil Koç’un yeni filmi, dört karakterin umudu arayış hikayesini konu ediniyor. Filmin başlıca rollerinde ise Ahmet Saraçoğlu, Melih Selçuk, Ayfer Dönmez ve Haldun Boysan bulunuyor. Çok çok iyi bir yapıt diyemem belki ama izlenmeye değer bir film olarak görüyorum. Aşağıda ki videodan filmin fragmanını izleyebilirsiniz.
Sadakat Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Sadakat Film Fragmanı izle" bu yazı 7 Aralık 2015 tarihinde saat 01:23 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 129 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)