S9 ve S9 Plus Telefonları İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 16 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Geçtiğimiz dönemde Pie sürümüne yükseltilen S9 ve S9 Plus için bu kez de güvenlik ve gece modu odaklı yeni bir başka güncelleme yayınlandı.

Dağıtımına Avrupa’da başlanan yeni güncelleme Google ve Samsung’un işletim sistemi ve arayüze dahil ettiği en son güvenlik düzeltmelerini içeriyor. Güncelleme bunun yanında Gece Modu özelliğini içeriyor. Kullanıcılar gece modu özelliğini ekran Ayarları menüsünden programlayabiliyor.

Güncelleme ayrıca jest kontrolü, NFC, e-posta için iyileştirmeler ve Wi-Fi içinse kararlılık getiriyor. Android 9 Pie sonrası bazı Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sahipleri pillerinin çabuk bittiğinden dert yanarken, güncellemenin pil tarafında da bazı optimizasyonlar sağladığı tahmin ediliyor. Güncellemeyi Ayarlar menüsü aracılığıyla sorgulatarak telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını öğrenebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"S9 ve S9 Plus Telefonları İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı" bu yazı 16 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)