S9 ve Note 9 İçin Yeni Güncellemeler Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 18 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung için oldukça önemli olan iki telefon Note 9 ve S9’a yönelik olarak yeni güncellemeler söz konusu.

Galaxy S9 için net bir tarih verilmese de, Samsung’un bu iki tepe modeli için de beta programını bir iki hafta içerisinde başlatması bekleniyor. Beta programı her zaman olduğu gibi Güney Kore, Amerika, Almanya, İngiltere, Hindistan gibi özel pazarlarda gerçekleşecek.

Beta programının ne kadar süreceği belli değil. Ancak kararlı güncellemenin 2020’den önce yayınlanması pek muhtemel görünmüyor. Ocak ayı içerisinde Galaxy S9 serisi ve Galaxy Note 9 kullanıcıları Android 10 sürümünü kullanmaya başlayacaktır.

Samsung diğer taraftan Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serisi için Android 10 / One UI 2.0 beta programını sürdürüyor. Galaxy S10 serisi için son olarak dördüncü beta güncellemesi yayınlandı. gelen bilgiler güncellemenin neredeyse sorunsuz hale geldiğini ve çok yakında kararlı bir hale bürüneceği yönünde.

Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus içinse geçtiğimiz gün ikinci beta güncellemesi kullanıma sunuldu. Yine Galaxy Note 10 modeller için de kararlı güncellemenin aralık ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Bu sebeple kullanıcıların biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"S9 ve Note 9 İçin Yeni Güncellemeler Çıkıyor" bu yazı 18 Kasım 2019 tarihinde saat 21:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)