S7 Akıllı Telefonlarına Yeni Güncelleme Müjdesi!

Blogolik Yazar tarafından 22 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy S7 ve S7 Edge telefonları eskimelerine rağmen hala güncellemelerden yararlanmaya devam ediyorlar.

Galaxy S7 ve S7 edge Hindistan, Rusya, Pakistan, Arjantin, Brezilya, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkede mart ayı güvenlik güncellemesini almaya başladı. Yeni güvenlik güncellemesi Experience arayüzünde sekiz, Android işletim sisteminde ise on bir kritik güvenlik açığını kapatıyor.

Güncelleme her zaman olduğu gibi kararlılık geliştirmeleri, çeşitlik hata düzeltmeleri, yeni ve/veya geliştirilmiş özelikler ve performans iyileştirmeleri de içermekte. Kademeli olarak dağıtılan güncellemeyi dilerseniz telefonlarınızda “Ayarlar > Yazılım güncelleştirme > Güncellemeleri manuel indir” yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz. Daha stabil bir kullanım açısından güncellemeyi edinmenizi tavsiye ederiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"S7 Akıllı Telefonlarına Yeni Güncelleme Müjdesi!" bu yazı 22 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)