S10 Plus Büyük Bataryaya Rağmen İnce Kaldı!

Blogolik Yazar tarafından 4 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy S10 Plus’ın bataryasıyla ilgili önemli bir bilgiye ulaşıldı. Ürün beklenenden daha iyi bir bataryaya sahip olacak.

Kaynağa göre S10 Plus 7.8 mm kalınlığında bir kasaya sahip. Telefonun içerisinde taşıdığı pil ise 4.100 mAh büyüklüğünde. Geçen yıl tanıtılan Galaxy S9 Plus 8.5 mm kalınlığında bir kasaya sahip olmasına karşın telefonda 3.500 mAh büyüklüğünde pile yer verildi. Yeri gelmişken diğer Galaxy S10 modellerin 3.000 ve 3.300 mAh büyüklüğünde pillere sahip olduğunu hatırlatalım.

6.4 inç ekranın kullanılacağı S10 Plus’ın batarya tarafında Mate 20 Pro’ya yaklaşmış durumda. Tabii burada kullanılacak işlemci ve arayüzün bu pili nasıl verimli kullanacağı da önemli. Samsung kesinlikle bu işi epey ciddiye almış gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"S10 Plus Büyük Bataryaya Rağmen İnce Kaldı!" bu yazı 4 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)