S10 Akıllı Telefonu Tam 5 Kameraya Sahip Olabilir!

Blogolik Yazar tarafından 10 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung Galaxy S10 ile ilgili ortaya çıkan yeni sızıntılar, cihazın 5 kameraya sahip olacağını gösteriyor. İşte ayrıntılar…

Galaxy S10 Plus için önemli bir iddia daha gündeme geldi. Son dönemde yaşananlar Samsung’un Şubat 2019’da iki yerine üç Galaxy S10 modeli duyuracağını gösteriyor. Bu telefonlar arasında en iddialısı kuşkusuz S10 Plus olacak.

Daha önce üç arka kamera ve ekrana gömülü parmak izi okuyucusuyla gündeme gelen telefonun bu defa ön kamera özellikleri ortaya çıktı. Güney Kore menşeli The Bell sitesine göre S10 Plus modelinde çift ön kamera bulunacak.

Samsung halihazırda Galaxy A8/A8+’ta çift ön kamera kullanıyor. Çift kamera portre modu ile birlikte Bokeh efektiyle arka planı bulanıklaştırıp daha iyi bir selfie deneyimi sunuyor. Kameranın işlevleri arasında yine güzellik modu ve çeşitli çıkartmalar yer alıyor.

Eğer S10 gerçekten de arka kısımda 3 ön kısımda da 2 kamera sunmayı başarabilirse bir devrim meydana getirebilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"S10 Akıllı Telefonu Tam 5 Kameraya Sahip Olabilir!" bu yazı 10 Temmuz 2018 tarihinde saat 15:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)