Rüzgarın Hatıraları Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Rüzgarın Hatıraları Film Fragmanı izle
Bir türk filmi daha gişeye girmeye gün sayıyor. Türkiye’de 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Rüzgarın Hatıraları filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Tuba Büyüküstün , Onur Saylak , Mustafa Uğurlu , Menderes Samancılar , Ebru Özkan paylaştığı ve yönetmenliğini Özcan Alper yaptığı Rüzgarın Hatıraları adlı filmde bir şairin hayatı anlatılıyor. Bu dram tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz. Sonbahar Filmine hayran kalmıştım. Bu filmin de aynı etkiye yakın bir duyguya sevk edeceği görüşündeyim.. Her geçen gün artan türk filmlerine bir yenisi daha eklendi bakalım filmi izledikten sonra düşünceleriniz nasıl olacak. Filmi izleyip seanstan çıktıktan sonra sitemize girip yorum bırakmayı ihmal etmeyin.

Rüzgarın Hatıraları Konusu
II. Dünya Savaşının son günleri yaşanmaktadır ve  muhalif Ermeni şair Aram Türkiye’den kaçmak zorunda kalmıştır. Aram’ın Karadeniz ormanlarındaki, Sovyet Gürcistan sınırına olan bu yolculuğu Türkiye’nin unutturulmaya çalışılan geçmişi ve sürgün hayatı ile ilgili ipuçları taşır.

Rüzgarın Hatıraları Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Rüzgarın Hatıraları Film Fragmanı izle" bu yazı 8 Aralık 2015 tarihinde saat 01:18 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 184 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)