Rune İddialı Oynanış Sistemiyle İlgi Odağı Olacak

Blogolik Yazar tarafından 17 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Yakında oyun dünyasına bir yeni orta çağ RYO daha dahil olacak. Rune, fantastik yapısıyla ve güçlü oynanış sistemiyle de dikkat çekecek.

Erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım orta çağ savaşlarındaki gibi bir atmosfere sahip olacak. Bünyesinde devasa canavarların ve yaratıkların yer alacağı oyunda bizleri kıran kırana bir atmosfer bekliyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı yaratıklar ile öücadele edecek ve RYO dünyasında hayatta kalmaya çalışacağız.

Zengin bir içeriğe sahip olan Rune hava değişim döngüsü ile oyunculara sürükleyici bi savaş sunuyor. Oyunda bazen kara üzerindeki devler ile bazende gökyüzünde süzülen yaratıklar ile mücadele edeceğiz. Tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilen yapım kaliteli grafikleri ile enfes bir aksiyon deneyimi yaşayacak. Etkileyici bir senaryoya sahip olan oyun bizlere geniş ve tehlikeli toprakları keşfetme fırsatı veriyor. Dileyen oyuncular tek başlarına dileyen oyuncular da takım arkadaşları ile savaşa katılabilirler.

Oyun içerisinde bir Viking savaşçısı bir rol alacak ve görevleri yerine getirerek ilerlemeye çalışacağız. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olan yapımın fiyat etiketi henüz bilinmiyor.

Oyunun bu yılın son aylarında veyahut 2019’un ilk iki ayı içerisinde çıkması bekleniyor. Henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmadığını belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Rune İddialı Oynanış Sistemiyle İlgi Odağı Olacak" bu yazı 17 Eylül 2018 tarihinde saat 22:54 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)