Rule Dont Apply Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 24 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Rules Dont Apply: Küçük bir kasabada yaşayan güzel bir kız ve dindar bir vaftizci olan Marla Mabrey milyarder birisi olan Howard Hughes ile bir sözleşme imzalayarak Los Angeles’e gelirler. Havaalanına geldiklerinde özel şoförü olan Frank Forbes ile karşılaştıklarında birbirilerine karşı güçlü bir çekim hissederler. Ancak Marla’nın yapmış olduğu sözleşme dini içeriklidir ve bu sözleşmede sert kurallar vardır. Bu kuralların başında kimsenin Marla ile duygusal bir ilişki içerisine girmemesidir. Ancak bu kural aksi bir etki göstererek çifti birbirine daha da yakınlaştırır.

Rule Dont Apply Filminin Yönetmeni ve Başrol Oyuncuları Kimlerdir?

Rule Dont Apply filminin yönetmen koltuğunda Warren Beaty oturmaktadır. Warren Beaty aynı zamanda filmin senaryosunu yazmıştır. Filmin başrollerinde ise Lily Collins, Alden Ehrenreich ve Haley Bennet paylaşmaktadır. Film bir şoför ve kurallara uymak ile görevli genç bir kız arasındaki komik olaylara sahne olan bir drama filmi olarak dikkat çekmektedir. Film tarayıcılara Rule Dont Apply izle yazılarak birçok internet sitesinden izlenebilmektedir. Sinema severlerin ilgisini çeken bir filmdir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Rule Dont Apply Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 24 Aralık 2016 tarihinde saat 14:40 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 44 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)