Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Filmi

Blogolik Yazar tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Filmi

2017 yapımlı Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar filmi en son 12 Ocak 2018 yılında vizyona girmişti. Başrollerini Spencer Locke, Lin Shaye, Leigh Whannel gibi başarılı oyuncuların üstlendiği film tamamen korku dolu sahnelerle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Filmin detayları ise şöyle: Özellikle paranormal, psikokinezi gibi alanlarda geniş bilgilere sahip olan Dr. Elise Rainer her zaman olduğu gibi bir kez daha bir kurtarma görevine girişir. Yanında ise her görevde yardımcıları olan Specs ve Tucker yer almaktadır. Fakat bu görev Dr. Elise Rainer için görev olmaktan çıkıp korkutucu ve zorlu bir savaş olmaktadır. Bunun sebebi bu durumun kişisel bir durum olmasından kaynaklanır. Dr. Elise bu kez kendi evindeki bir vakayı çözmekle uğraşmaktadır.

Çok geç olmadan bu korku ve heyecan dolu filme bir bilet de sizin almanızı tavsiye eder, bilet aldıysanız da iyi seyirler dileriz.

1 sene önce yazılmıştır.
"Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Filmi" bu yazı 22 Ocak 2018 tarihinde saat 16:58 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)