rtl120.bpl Eksik Hatası Çözümü

Blogolik Yazar tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

rtl120.bpl Eksik Hatası Çözümü

Günümüzde çok sık karşılaşılan bir hata olan rtl120.bpl hatası genellikle Windows 10 da karşılaşılıyor gibi görünse de bu sorunun bilgisayarın işletim sistemi değil, bakım ve onarım programlarıdır. Eğer bilgisayarınız da Advanced System Care, Tuneup  gibi sistemini performansını ve gücünü arttırma gibi sistemini performansını ve gücünü arttırma yönelik programlar varsa buhata ile karşılaşmanız olasıdır. Bu hatayı engellemenin bir çok yolu vardır. İlk olarak hepimizin bildiği denetim masasına girerek klasik program kaldırma seçeneğinden bu tür programları kaldırabilirsiniz.

Bu programları kaldırdıktan sonra tekrar kurup kurmamak sizin takdirinize kalmış. İkinci olarak ctrl+alt+delete yaparak görev yöneticisine girin. Görev yöneticisinde başlangıç kısmına gelin ve ilgili programı seçin. Sağ alt kısımda devre dışı bırak seçeneğine tıklayarak programı kapatabilirsiniz. Üçüncü olarak Windows ta temiz önyükleme yaparak programı tekrar baştan kurmaktır. Temiz önyükleme yapmak için bilgisayarın çalıştır komutuna msconfig yamanız gerekir. Açılan sayfada hizmetler kısmına gelin. Tümünü gizle ve tümünü devre dışı bırak kutucuklarını işaretleyin. Daha sonra başlatma kısmına gelin ve görev yöneticini aç seçeneğini tıklayın. Görev yöneticisinden devre dışı bırak a tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha önce yaptığınız gibi çalıştır komutuna msconfig yazın. Açılan sayfada genel sekmesinde normal başlangıcı seçin. Hizmetler sekme sinide tümünü gizleyin, onay işaretini kaldırın ve tümünü etkinleştire tıklayınız. Son olarak da başlangıç sekmesinde görev yöneticisini aç.

4 sene önce yazılmıştır.
"rtl120.bpl Eksik Hatası Çözümü" bu yazı 22 Haziran 2016 tarihinde saat 22:48 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.242 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)