Risk of Rain Switch İçin Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 19 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Risk of Rain oyunu çok yakında Nintendo Switch platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Steam üzerinde erken erişim oyunu olarak 60.00 TL’ye satışlarına devam eden Risk of Rain 2 bilgisayar oyuncuları tarafından ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilirken bugün oyunun Switch platformuna da geleceği netleşti. Daha önce çeşitli sızıntı haberler ile gündeme gelen oyunun Switch sürümü 30 Ağustos’ta ABD’nin Washigton kentinde düzenlenecek olan PAX West şovun da tanıtılacakmış.

GamingBolt’un haberlerinde yer alan Switch sürümü yeni bir sinematik trailer’da aldı. Switch platformuna ne zaman çıkış yapacağını 30 Ağustos’ta PAX West’te duyuracak olan yapım PC sürümündeki içeriklere sahip olacakmış. Oyunun geliştiricisi olan Hopoo Games yayınlayacağını bilgiler ile Switch platformunda beklenen oyuncuları epey heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Yapım bilgisayar platformunda tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı oyun modlarına sahip. Muhtemelen Switch’te de aynı modlar yer alacak. Böylece Switch oyuncuları da aynı deneyimi yaşayabilecek.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Risk of Rain Switch İçin Geliyor" bu yazı 19 Ağustos 2019 tarihinde saat 23:51 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)