Ring of Elysium İkinci Sezonuna Hazır Mısınız?

Blogolik Yazar tarafından 14 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ring of Elysium oyununun ikinci sezonu çok yakında oyuncularla buluşacak. Artık yalnızca birkaç gün kaldı.

İkinci sezonu ile 16 Ocak’ta karşımıza çıkacak olan Ring of Elysium, günümüzün popüler oyun modu olan hayatta kalma modu ile karşımıza çıktı. Çin’in devi olan Tencent tarafından yayınlanan yapım, ikinci sezon ile oyunculara yeni bir harita sunacak. Steam topluluk sayfasında yapılan açıklamaya göre bu harita Volkanik bir adadan oluşacakmış. Harita üzerinde çok sayıda BMX bisikletleri de yer alacakmış. Yeni haritanın adı da ‘Avrupa Adası’ olarak duyuruldu. Hatırlayacağınız üzere oyunun ilk haritası karlarla kaplı ve oldukça genişti. 16 Ocak’ta oyuncuların erişimine açılacak olan Avruğa Adası haritası yaz temasına ve yerleşim yerlerine sahip olarak karşımıza çıkacak.

Yeni haritanın etrafı okyanus suları ile kaplı. Ayrıca yüksek tepelerle çevrili olan ada sıradışı manzaralarada sahip olacak. Yerleşim yerlerinde yer alan palmiye ağaçları ve İspanyol misyon tarzındaki binalar oyuna farklı bir hava katacak gibi görünüyor. Adanın farklı noktalarında BMX bisikletleri ve farklı türde araçlar da yer alacak. Böylelikle oyuncular ada etrafında daha hızlı hareket edebilecekler. Artık gözler 16 Ocak gününe çevrildi ve heyecanla oyunu bekliyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ring of Elysium İkinci Sezonuna Hazır Mısınız?" bu yazı 14 Ocak 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)