Responsive Blogger Temaları

Blogolik Yazar tarafından 10 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Responsive Blogger Temaları
Bildiğiniz gibi artık siteler responsive olma özelliğine sahip olarak bir çok uygulamaya farklı hassasiyet göstermektedir. Sizlerde kullandığınız temanın responsive ve mobil uyumlu olmasına dikkat ederek daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok kolay uygun bir tema bulmak.

Blogus – Temiz & Duyarlı Blogger Şablon
Blogger temaları arasında size önereceğim 2 güzel tema bulunmaktadır. Bunlardan ilki hem görünümü hemde özellikleri ile bir çok kişi tarafından tercih edilen blogus teması. Blogus temiz ve olan Profesyonel Blogger blog tema. Bu tema sayesinde daha duyarlı ve seoya uygun siteler yapabileceksiniz.

voux-clean-blogger-templateVoux – Temiz & Duyarlı Blogger Şablon
Bir diğer tema önerimizde sadeliği ve özellikleri ile bir çok webmasterin tercihi olan Voux teması bu tema ile sizlerde muhteşem siteler yapacaksınız. Blogger teması olan bu güzel tema kişisel blog, niş blogu, moda blogu, OOTD günlüğü, yetki blog ya da yaratıcı blog veya basit dergisinin her türü için uygundur.

Demoİndir

5 sene önce yazılmıştır.
"Responsive Blogger Temaları" bu yazı 10 Mart 2016 tarihinde saat 23:17 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 160 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)