Rescue HQ Bilgisayarlar İçin Çıkış Yaptı

Blogolik Yazar tarafından 30 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

İlgi çekici bir simülasyon oyunu Rescue HQ, bilgisayarlar için çıkışını gerçekleştirdi.

Oyunculara basit bir oynanış atmosferi sunan Rescue HQ ile bir kurtarma merkezi inşa edecek ve en iyisini tasarlamaya çalışacağız. Her türlü detayın düşünüldüğü yapımda oyuncular üç acil durum departmanı olan itfaiye, polis ve hastaneyi barındıran bir istasyon inşa etmeye çalışacağız. Rengarenk içeriklere sahip olan yapımda oyuncular sınırlı bir bütçe ile verilen görevleri gerçekleştirmeye çalışacaklar. Çeşitli ve kapsamlı kurtarma operasyonlarının da yer alacağı yapımda kurduğumuz istasyonu sürekli geliştireceğiz.

Oyuncular bu istasyon için çeşitli ekipmanlar satın alacak, yeni çalışma arkadaşları işe alacak ve ihtiyaçlara yetişmeye çalışacağız. Tabii işe aldığınız elemanlara göre ekipmanlar alarak onların verimli çalışmasını sağlayacağız.

Aynı şekilde gerekli polis araçlarını da satın alarak güvenliği sağlamaya çalışacak, şehri koruyacak ve huzuru temin edeceğiz. Oyuncular hastaneyi, polisleri ve itfaiye departmanlarını kontrol edecek, düzenli bir sistem kuracaklar. 3D grafik açılarının yer aldığı yapımda eşsiz görevler, üç ayrı departman, zengin içerik ve daha fazlası sunuluyor.

Oyunun önündeki tek büyük engel ise fiyatı gibi. Rescue, seviyesine göre biraz yüksek bir fiyattan satılıyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Rescue HQ Bilgisayarlar İçin Çıkış Yaptı" bu yazı 30 Mayıs 2019 tarihinde saat 20:23 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)