Reno 2Z Modelinin Gök Beyazı Rengi Satışa Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 13 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon sektöründe ülkemiz pazarında önemli bazı gelişmeler meydana geldi. İşte ayrıntılar…

OPPO Türkiye pazarına her geçen gün daha fazla önem vermeye başladı. Bunun en büyük sebebi ise OPPO‘nun tüm Avrupa’daki satışlarında Türkiye’nin birinci olması. Türk kullanıcılar OPPO markasını sevdi ve OPPO‘da kullanıcılara farklı renk seçenekleri sunmak için yoğun bir mesai harcıyor. Bugün OPPO Reno 2Z beyaz rengi ile karşımızda. Bildiğiniz üzere telefon Türkiye’ye siyah ve yeşil renkleri ile gelmişti ama bugün bu renklere bir de beyaz renk eklendi.

Renk konusunda her zaman agresif bir politika izleyen OPPO’nun yeni beyaz renginin de doğadan ilham aldığını belirtelim. “Gök Beyazı” rengiyle kış mevsiminin beyazlarla örtülü atmosferine eşlik etmek isteyenler için pazara sunulan bu rengi oldukça beğeneceksiniz. Oppo, tasarım konusunda bir hayli iddialı bir marka ve açıkçası Reno 2Z’nin beyaz tasarımıyla da bunu net olarak gösteriyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Reno 2Z Modelinin Gök Beyazı Rengi Satışa Sunuldu" bu yazı 13 Ocak 2020 tarihinde saat 21:21 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)