Reno 10X Zoom İçin Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 24 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oppo’nun Reno 10X Zoom akıllı telefonuna yönelik olarak yeni bir yazılım güncellemesi paylaşıldı. İşte detaylar…

OPPO, güncelleme konusunda ülkemizde biraz yavaş adım atıyor gibi görünse de bu firmanın daha 6 aylık bir üretici olmasından kaynaklanıyor. Global pazarda dünyanın en büyük üçüncü üreticisi konumuna yükselen OPPO‘dan daha hızlı olmasını tüm kullanıcılar talep ediyor. Buna cevap vermek isteyen OPPO Reno 10X Zoom güncelleme haberi ile karşınızdayız. Az önce gelen sistem güncellemesi ile birlikte telefona Ağustos ayı güvenlik güncellemesi de verilmiş oldu.

Buradaki en büyük ilginçlik ise sizin de göreceğiniz üzere güncellemenin 699MB büyüklüğünde olması. Güvenlik güncellemeleri genellikle bu kadar yüklü olmaz ama sanırız OPPO başka özellikleri de telefona vermiş diye düşünüyoruz. Android 10 alacak ilk OPPO cihazı olacak Reno 10X Zoom bizlere yeni güvenlik güncellemesi ile ne sunacak? Neler olacağını merakla bekliyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Reno 10X Zoom İçin Güncelleme Çıktı" bu yazı 24 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)