Renkli Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Renkli Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Kalem ve jel şeklinde üretilen ve son zamanlarda oldukça rağbet gören renkli eyelinerlar özellikle pembe, mor, mavi, yeşil, kırmızı tonlarında üretilir ve uygulaması jel olanlar için zor olsa da görünüşü oldukça güzel ve canlıdır.

Eğer siz de renkli eyelinerları kullanmak, denemek ve nasıl görüneceğini merak edip uygulamak istiyorsanız, ‘renkli eyeliner nasıl kullanılır?‘ diye merak ediyorsanız, uygulama yapacağınız fazı seçmeniz önemlidir. Jel ya da kalem eyelinerları hemen hemen her kozmetik mağazasında bulabilirsiniz. Genel olarak kalem eyelinerların uygulaması daha kolaydır fakat jel eyelinerların pigmentasyonu daha başarılıdır ve jel şeklinde olduğu için renk çeşitliliği elde etmeniz daha kolay olacaktır.

Çeşitli renk tonlarında çeşitli markaların ürettiği renkli eyelinerlar, çeşitli fiyat ve kalitelerde satılmasına rağmen genellikle kalitesiz olan renkli eyelinerlar düzgün, olması gerektiği gibi renk vermeyeceği için kaliteli renkli eyelinerlar tercih edilmelidir.

Genellikle pembe, mavi, mor, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, beyaz gibi yeni renk seçenekleri ile karşımıza çıkan eyelinerlar, siyahın sıradanlığını kırarak yeni ve modern bir görünüş sunmayı hedefliyor. Bunun gibi renkli eyelinerları tercih ederek hem yazın hem de kışın farklı görünüşlere sahip olabilir, makyajınızdaki dikkati gözlerinize çekebilirsiniz.

Eyelinerınızı renkli kullanarak makyajınızın geri kalanını sade yapmanız ve dikkat gözlerinize çekmeniz, size güzel ve farklı bir tarz katacaktır. Deneyip hangi rengin size yakışacağını bulmanız da eyelinerın renkli kullanımında önemlidir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Renkli Eyeliner Nasıl Kullanılır?" bu yazı 17 Ekim 2017 tarihinde saat 00:55 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)