Redmi Uygun Fiyatlı Monitörünü Duyurdu

Blogolik Yazar tarafından 29 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi firması, yeni Display 1A monitörünü duyurdu. İşte ürünün sahip olduğu teknik özellikler…

178 derece görüş açısına sahip olan monitörümüzde mavi ışık engelleme filtresi bulunuyor. Bu sayede gece geç saatlerde monitörün göz sağlığını tehlikeye atan mavi ışıklar kesilerek gözü yormuyor. Sadece 7.3mm kalınlığa sahip olan monitör çerçevesiz tasarımı ile 3.000 TL‘lik monitörlere adeta taş çıkarıyor.

23.8 inç büyüklüğünde 1920 x 1080 yani Full HD çözünürlükte deneyim sunan bu modelde IPS panel yer alıyor. 60 Hz tazeleme hızına sahip olan monitörümüz 250cd / m² parlaklığa kadar çıkabiliyor. 1000:1 kontrast oranına sahip olan Display 1A, griden griye 6 ms gecikmeye sahip. HDMI ve VGA girişlerine sahip olan bu modelin şimdilik ülkemizde satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

PC oyuncularından daha ziyade Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için oldukça ideal olan Display 1A, alt ayağı açısından Samsung’dan esinlenmiş. Oldukça şık bir ayak ve tasarım ile gelen bu monitör umarı ülkemize de 1.000 TL bandını aşmayacak bir fiyattan giriş yapar. Eğer bu şekilde olursa satış yapma şansı var ancak 1000 TL’yi geçtiği taktirde önemli rakipleri bulunduğundan zorlanabilir.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Uygun Fiyatlı Monitörünü Duyurdu" bu yazı 29 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:34 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)