Redmi Note 9’un Türkiye Satış Fiyatı Belirlendi

Blogolik Yazar tarafından 12 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi Redmi Note 9 akıllı telefonunun Türkiye fiyatı en sonunda netlik kazandı. İşte ayrıntılar…

Xiaomi‘nin online lansman ile tanıttığı yeni nesil telefonu Redmi Note 9 ülkemizde satış rekorları kırmaya geliyor. Peki fiyatlar ne? Bugün ortaya çıkan fiyatlar sizler tarafından beğenildi mi? Redmi Note 9 Türkiye fiyatı birçok kişi için tedirginlik yarattı diyebiliriz. Gelin fiyatlara yakından bakalım.

Redmi Note 9 Türkiye fiyat
3 GB + 64 GB modeli 2.999 TL’den
4 GB + 128 GB modeli ise 3.199 TL’den satışa sunuldu !


Redmi Note 9’un 2.39:1 en boy oranıyla çekim yapılabilmesini sağlayan sinematik portre ve video modu bizim en merak ettiğimiz özelliklerden birisi oldu. Kısa süre içinde bu ürünü sizler için inceleyeceğiz. Bu arada Geceyarısı Grisi, Orman Yeşili ve Buzul Beyazı olmak üzere üç farklı renge sahip model de ülkemiz pazarına sunulacak. Bakalım ürün ülkemiz pazarında nasıl bir satış performansı sergileyecek?

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 9’un Türkiye Satış Fiyatı Belirlendi" bu yazı 12 Haziran 2020 tarihinde saat 23:36 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)