Redmi Note 9 5G Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 28 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi şirketi bu sefer de Redmi Note 9 5G akıllı telefonuyla geliyor.

Xiaomi’nin yaklaşık iki ay önce tanıttığı Redmi Note 9 serisi, uygun fiyatlı ve 5G destekli bir model ile genişleyecek. Şirketin daha öncesinde tanıttığı 5G destekli ve uygun fiyatlı Redmi K30i ile benzer özellikleri karşımıza çıkartacak olan yeni Redmi Note 9 5G, fiyatıyla da oldukça iddialı olacak. Aynı zamanda Weibo‘da paylaşım yapan Dijital Sohbet İstasyonu‘nun paylaştığı bilgiler ile netleşmeye başlayan cihaz, donanımıyla da fazlasıyla başarılı olacak.

Söylentilere göre Snapdragon 765G‘den güç alacak olan cihaz, 120Hz tazeleme hızına sahip IPS LCD tabanlı bir ekran ile gelecek; ancak bu söylentiler akıllarda soru işareti bırakmıyor değil. Neticede Xiaomi’nin Snapdragon 765G’den güç alan uygun fiyatlı ve 5G destekli bir modeli var; Redmi K30i. Bu sebepten ötürü şirketin yeni cihazında Snapdragon 690 görme ihtimalimiz, en az 765G görme ihtimalimiz kadar yüksek. Aynı zamanda Redmi 10X‘de geçtiğimiz günlerde 5G destekli bir model olarak şirketin ürün gamına eklenmişti.İlerleyen süreçte bu doğrultuda hamlelerin devam edeceğini söyleyebiliriz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 9 5G Çıkacak" bu yazı 28 Haziran 2020 tarihinde saat 19:25 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)