Redmi Note 8 Pro Yeni Arayüz Güncellemesi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 31 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi markası güncellemelerine devam ediyor. Note 8 Pro modeline yönelik yeni arayüz güncellemesi paylaşıldı.

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, malzeme kalitesinden biraz ödün vererek amiral gemisi modellerine kafa tutan fiyat/performans telefonları ile büyük beğeni toplamıştı. Türkiye’de de özellikle kamerası ve aşırı uygun fiyatı ile dikkat çeken Redmi Note 8 Pro modeli için bugün yeni güncelleme yayınlandı. MIUI 12 alacak cihazlar arasında yer alan telefon bugün ara güncelleme olan MIUI 11.0.3.0 sürümüne kavuştu.

MIUI 11.0.3.0 güncellemesi ile telefona Google’ın Mayıs ayı güvenlik yamaları ekleniyor. Bildiğiniz gibi maalesef ki Netflix’in HD çözünürlüğü desteklenmiyordu. Bu güncelleme ile artık Netflix aboneleri HD kalitede dizi veya film izleyebilecek. OTA üzerinden indirime sunulan güncelleme yaklaşık olarak 400 MB boyutunda.

Çin sürümünün yanında Global sürümü de yayınlanan bu güncellemeyi; Ayarlar>Sistem Güncellemeleri bölümünden yükleyebilirsiniz. Daha stabil ve güvenli bir deneyim için güncellemenin uygulanması tavsiye ediliyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 8 Pro Yeni Arayüz Güncellemesi Aldı" bu yazı 31 Mayıs 2020 tarihinde saat 10:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)