Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Bazı Ülkelerde Askıya Alındı

Blogolik Yazar tarafından 5 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası Redmi Note 8 Pro akıllı telefonuna dair güncellemesini bazı ülkelerde durdurdu.

Çinli teknoloji devi geçtiğimiz aylarda Note 8 Pro için başlattığı Android 10 güncellemesini bugün bazı Avrupa ülkelerinde askıya aldı. Bildiğiniz üzere güncelleme haftalar öncesinde ilk olarak Çin‘de yayınlandı ve hemen ardından Global olarak diğer ülkelerde test edilmeye başlandı. Ancak, Hindistan ve Endonezya‘da yayınlanan bu güncellemenin şuan için OTA‘dan kontrol edildiğinde geri çekildiği iddia ediliyor. Bunun üzerine forum sayfalarına yüklenen Note8 Pro kullanıcıları güncellemenin neden çekildiğini şirkete sordular ve Xiaomi‘den de cevap gecikmedi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Redmi Note 8Pro için Android 10 güncellemesi (MI, EU, IN) kısmen piyasaya sürüldü ancak sunum şuan için duraklatıldı. Tam sürümün ne zaman yayınlanacağı hakkında şuan hiçbir bilgimiz yok. Ancak Android 10 güncellemesi MIUI 12 birlikte kullanıma sunulabilir. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 8 Pro Güncellemesi Bazı Ülkelerde Askıya Alındı" bu yazı 5 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:24 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)