Redmi Note 7 Telefonuna Android Güncellemesi Geldi

Blogolik Yazar tarafından 11 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Redmi Note 7 beklenen Android 10 güncellemesini aldı. İşte habere dair ayrıntılar…

Çinli teknoloji devi Xiaomi, güncelleme konusunda rakip tanımıyor. Cihazlarını günlük, haftalık ve aylık gruplarda güncelleyen bu şirket, neredeyse her kullanıcıya cezbedecek bir politika izliyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Xiaomi‘nin yeni arayüzü MIUI 12 tanıtıldı; Şu an bu güncelleme bazı telefonlar için kararlı ve beta olarak dağıtılmaya devam ederken şirket aynı zamanda, yarım bıraktığı Android 10 güncellemelerini de, sırada olan cihazlara kademeler halinde dağıtmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan haberlere göre Xiaomi‘nin en gözde cihazları olan Redmi Note 7 ve Note 7S, merakla beklenen bu Android 10 güncellemesine uzun bir aradan sonra nihayet kavuştu.

Redmi Note 7 ve Note 7S için yayınlanan bu güncelleme, Çinli kullanıcılar için V11.0.2.0.QFGxxXM yapı numarası ile gelirken, Hindistan için de V11.0.2.0.QFGINXM yapı numarası ile birlikte geliyor. Ayrıca güncelleme Android 10‘un yanı sıra, Haziran 2020 güvenlik yamasını ve hata düzeltmelerini de beraberinde getiriyor. Bu nedenlerle paylaşılan güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi tavsiye ederiz.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 7 Telefonuna Android Güncellemesi Geldi" bu yazı 11 Temmuz 2020 tarihinde saat 22:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)