Redmi Note 5 Pro Kullanıcılarına MIUI 10 Müjdesi!

Blogolik Yazar tarafından 25 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Redmi Note 5 Pro cihazını kullananlar için MIUI 10 büyük bir özellik sunacak. İşte detaylar…

Android ekosisteminde kullanıcıların en büyük sorunlarından birisi sanırız güncelleme. Güncelleme sorunu son dönemde Apple tarafında da yaşanıyor. Zira birçok okuyucumuzun ve izleyicimizin bizlere “yeni iOS güncellemesini yüklersem telefonum yavaşlar mı?” diye sorduğuna şahit oluyoruz. Xiaomi ise güncelleme tarafında oldukça önemli bir adım attı. MIUI 8 ile başlayan ve genel dağıtıma sunulmaya başlayan kendi arayüz güncellemesini birçok modele aynı anda dağıtmaya hazırlanan Xiaomi, MIUI 10 güncellemesi ile Redmi Note 5 Pro kullanıcılarının yüzünü güldürecek. MIUI 10 Redmi Note 5 Pro için oldukça önemli ve beklenen o özelliği de getirecek.

Bu güncelleme ile birlikte Xiaomi Redmi Note 5 Pro Full HD 60 kare/saniye çekim özelliğine kavuşacak. 4K 60 kare saniye çekim özelliği ise halen telefona verilebilmiş değil. Öte yandan 60 kare saniye çekim özelliğinin EIS desteğini sağladığını, OIS desteğinin ise ortadan kalktığını da belirtmemiz gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Redmi Note 5 Pro Kullanıcılarına MIUI 10 Müjdesi!" bu yazı 25 Haziran 2018 tarihinde saat 23:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)